درس‌های مرتبط با Microsoft Excel را در اینجا خواهید دید.

یکی از مهترین ابزارهای ساخت گزارش‌های مدیریتی در اکسل Pivot Table می‌باشد. شما در این دوره کاربرد، نحوه ساخت و تنظیمات پیشرفته این ابزار کلیدی را آموزش خواهید دید و با ارائه مثال‌هایی کاربردی، ایده‌های جدیدی را از نحوه استفاه این ابزار در کسب و کارو ساخت گزارش‌های روزمره و یا کلان سازمان خود ، را خواهید آموخت.

هزینه دوره: 19,500 تومان

مشاهده سرفصل‌ و سایر اطلاعات این دوره

Lookupتوابع VLOOUP , Index+Match از جمله کاربردی‌ترین توابع در Excel هستند که در این درس آنها را یاد خواهید گرفت. این توابع برای ترکیب اطلاعات، مغایرت گیری و ... در اکسل کاربرد دارند و یکی از مهمترین سوالات کاربران در اکسل Vlookup است که در این درس پاسخ همه آنها را خواهید یافت.

هزینه دوره: 18,600 تومان  

مشاهده سرفصل‌ و سایر اطلاعات این دوره

فرمول نویسی در اکسل در این دوره شما فرمول نویسی Excel را از ابتدا فرا می‌گیرید و از همه مهمتر با نوشتن فرمولهای کاربردی آشنا می شوید. فرمولهای شرطی ، آدرس‌های مطلق و نسبی و تابع Subtotal را خواهید آموخت.

هزینه دوره: 9,200 تومان  

مشاهده سرفصل و سایر اطلاعات این دوره

در این درس اصول اولیه برنامه نویسی به زبان VBA در اکسل را فرا خواهید گرفت. می‌توانید کدهایی برای مدیریت بهتر و بیشتر فایل‌های خود در اکسل بنویسید. با مفاهیم پیچیده برنامه نویسی به شکلی ساده آشنا می‌شوید.

هزینه دوره: 18,300 تومان  

مشاهده سرفصل‌ها و سایر اطلاعات این دوره

Chart در این دوره از ابتدا اصول ساخت، تنظیمات نمودارهای اکسل را خواهید آموخت و در آن با ساخت نمودارهای پویا (Dynamic Charts) که از تکینک‌های پیشرفته و کاربردی نمودارها است را آموزش خواهید دید.

هزینه دوره: 12,000 تومان 

مشاهده سرفصل‌ و سایر اطلاعات این دوره