سوالات متداول شما

ایمیلی بعد از "ایجاد حساب کاربری" دریافت نکرده‌ام؟

بلافاصله بعد از ایجاد یک حساب کاربری برای شما یک ایمیل به منظور فعال سازی آن حساب کاربری ارسال می‌شود.

از آنجایی که ممکن است این ایمیل به پوشه اسپم شما رفته باشد لطفا اسپم ها را چک نمایید.

همچنین در نظر داشته باشید که گاهی ایمیل‌ها با تاخیری چند دقیقه‌ای دریافت می‌شوند، بنابراین اگر ایمیلی دریافت نکردید، دقایقی بعد نیز مجدد Inbox و Spam خود را چک نمایید.

اگر موفق نشدید یک ایمیل برای ما ارسال نمایید تا به شما کمک کنیم. (تماس با ما)

...

کلمه عبور (پسورد) را فراموش کرده‌ام. چگونه آنرا برگردانم؟

برای بازیابی کلمه عبور مانند هر سایت دیگری کافی است که بر روی لینک "رمز عبور را فراموش کرده‌اید؟" کلیک کنید. این لینک را در زیر دکمه "ورود به سایت" مشاهده می‌نمایید.

اگر موفق نشدید یک ایمیل برای ما ارسال نمایید تا به شما کمک کنیم.(تماس با ما)

...

قیمت دوره‌ها را کجا می‌توانم ببینم؟

در صفحه اصلی ویرا، در زیر توضیحات هر دوره قیمت آن دوره به تومان درج شده است.

همچنین هنگام ثبت نام در یک درس، قبل از ورود به صفحه اصلی بانک ملت و همچنین پس از ورود، قیمت دوره را مجدد به "ریال" مشاهده می‌نمایید.

...

گزینه "کلید عضویت" و "کد تخفیف" را از کجا باید دریافت کنم؟

برای ثبت نام به صورت عادی شما نیازی به داشتن کلید عضویت یا کد تخفیف نداری و کافی است که کلید "پرداخت وجه به صورت آنلاین" را بزنید تا وارد صفحه اصلی بانک ملت شوید.

این امکانات مختص به سازمان‌هایی که به صورت گروهی و بعد از هماهنگی‌های انجام شده در یک دوره ثبت نام می‌نمایند و نحوه ثبت نام از طریق رابط آموزشی آن سازمان قبلا در اختیار فراگیران قرار داده شده است.

...

پاسخگویی به سولات چگونه است؟ آیا اساتید فرساران پاسخ می‌دهند؟

در ابتدای هر درس یک قسمت با نامی مشابه "انجمن سوالات و گفتگو پیرامون این درس" پیش بینی شده است که اساتید فرساران در آن انجمن مشترک هستند و در صورتی که سوالی مطرح شود بلافاصله از طریق ایمیل مطلع خواهند شد و اساتید درس پاسخگوی شما خواهند بود.

...

آیا امکان دانلود فیلم ها و ویدئوهای آموزشی را دارم؟

خیر ، فراگیران قادر به دانلود فیلم‌ها نمی‌باشند و فقط به صورت آنلاین در طول مدت دوره آموزشی می‌توانند از آنها استفاده کنند. البته سایر محتواهای آموزشی مانند فایلهای PDF, Word و اکسل برای دانلود محدودیتی ندارند.

...

آیا این دوره‌ها به صورت همزمان با استاد است و در ساعت خاصی برگزار می‌شوند؟

خیر. این دوره‌ها به صورت غیر همزمان هستند. به عبارت دیگر نیازی نیست که همزمان با استاد و در ساعات خاصی آنلاین باشید.

کلیه محتواهای آموزشی از قبل ساخته شده‌اند و در درس برای استفاده شما مهیا می‌باشند. بلافاصله بعد از ثبت نام شما می‌توانید آموزش خود را شروع نمایید

...

مدت زمان دوره‌ها چگونه است؟ آیا محدودیتی دارد؟

بعد از ثبت نام شما تا 100 روز (سه ماه) می‌توانید بدون هیچ محدودیتی از محتوای آموزشی درس‌ها استفاده کنید. بدیهی است که پس از مدت فوق در صورت نیاز باید مجدد در آن درس ثبت نام نمایید.

...

پشیبانی فنی سایت چگونه است؟

اگر هر مشکلی در خصوص نام کاربری/ فراموشی پسورد و ... داشتید می‌توانید از طریق صفحه تماس  با ما در ارتباط باشید و مشکل خود را مطرح نمایید.

توجه داشته باشید که آدرس ایمیلی که از آن درخواستی را ارسال می‌نمایید حتما باید با آدرس ایمیلی که ثبت نام کرده اید یکی باشد. در ضمن نام کاربری خود را نیز برای ما ارسال نمایید و مشکل خود را شرح دهید.

آخرین تغییر: چهارشنبه، 18 شهریور 1394، 6:23 عصر